Burçlar ve Aşk Hayatı

Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç Burcu Aşk

Sırf adet yerini bulsun diye evlenirsiniz, eğer evlenirseniz... Duygusal biri sayılmazsınız. Belli bir amaca yönelik olarak çalışmayı seviyorsunuz. Koşulları daima iyileştirmeye uğraşıyor, adalete ve demokrasiye inanıyorsunuz. Toplum insanısınız.

Cafcaflı görünüşler gözünüzü almıyor. Siz, görmek istediğinize bakıyorsunuz. Ne aradığınızı biliyorsunuz ve bunun içinde yüzeyselliğe yer yok. Ayırt etmeyi ve zamanında karar vermeyi bildiğiniz için iş hayatında başarı şansınız çok yüksek.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk

Haraketli aşklara kapılarınız her zaman açık. Ancak zor bir insansınız, özellikle utangaç tipleri tedirgin ediyorsunuz. Bağımsızlığınıza düşkün, zaman zaman sertsiniz. Karşınızdakinden çok fazla şey bekliyorsunuz. Asla taviz vermiyorsunuz.

Başkalarının sıkıntısına, sorununa anlayış ve sabırla yaklaşıyorsunuz. Aşırıya kaçmayan bir fedakarlık anlayışınız var. Yardım elinin içten mi, sahte mi olduğunu hemen kavrıyorsunuz. Görünenin altında yatanı çıkarıyorsunuz.

Gelenek dışında kalan şeyler konusunda çekingensiniz, dengenizin bozulmasından korkuyorsunuz. Öte yandan, edebiyata, ilk anda görünmeyene, farklı olana kayıtsız da kalamıyorsunuz. Değer sisteminiz sürekli sarsılıyor.

Klasik değerlere sahip, işinin ehli bir yöneticisiniz. Meslek yaşamı sizin için çok önemli. Eylemcisiniz. Asla duygularınıza kapılmıyor, hep serinkanlı davranıyorsunuz. Olayların gidişini, mekanizmaların işleyişini kolayca çözümlüyorsunuz.

Hümanistsiniz. Toplum için, insanlar için uğraşmayı, fedakarlıkta bulunmayı seviyorsunuz. Derinde yatanı keşfetmeyi istiyorsunuz. Gözle görünen sizi tatmin etmiyor. Duygusal ve sempatiksiniz. Davranışlarınız çok açık. Uzak görüşlüsünüz.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler Burcu Aşk

Evim evim, güzel evim! Eşiniz, çocuklarınız, eviniz, bahçeniz... İşte hayattaki en büyük zevkiniz. Emniyeti ve paylaşmayı seviyorsunuz. Duyarlısınız, sevdiklerinizden şefkati esirgemiyor, aynı şekilde ilgi bekliyorsunuz. Rumuz: Koruyucu Melek!

Maddi dünyaya sıkı sıkıya bağlısınız. Somut olanı, bir de güzel olanı seviyorsunuz. İnce bir zevkiniz var. İnce eliyorsunuz, zor beğeniyorsunuz.

Duygularını açıkça ifade eden insanlardan hazmetmiyorsunuz. Onları zor ve rahatsız edici buluyorsunuz. İçinizden yükselen bir ses şefkatli ve sevecen yanınızı törpülemenizi söylüyor. Duygusal gelgitler yaşayacaksınız, kaçınılmaz...

Hayatın önce detayına takılarak kendi kendinizin keyfini kaçırıyorsunuz. Hep akılcı, mantıklı, ciddi yaklaşarak duygusallığınızı kısıtlıyorsunuz. Sorumluluklar fazla ağır basıp sizi ezmeye çalışabilir, aman dikkatli olun!

Hayata balıklama dalan bir insan! Gözüpek, pervasız, gerçek bir devrimci... İlişkilerinde şevkli, gayretli, duygularını gizlemeyen doğal bir insansınız. Yoğun ve güçlü bir kişiliğiniz var. Çocukları, hayvanları, en çok da değişimi seviyorsunuz.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Aşk

Heyecanlı ve duyarlı tabiatınızla incelikleri fark ediyor, kıymet biliyorsunuz. Başkalarına yardım etmekten zevk alıyorsunuz. Kimin neye ihtiyacı olduğunu kestirip yardımcı olmakta üstünüze yok... Narin, kırılgan ve biraz da kuralcısınız.

Konuşmayı, iknaya dayalı tartışmaları seviyorsunuz. Zekisiniz, Soyut kavramlar üretmek, düşünce sistemleri geliştirmek tam size göre... Araştırmaya değer veriyor, değerli araştırmaları takdir ediyorsunuz... Bilimsel bir kafanız var.

Duygularını açıkça ifade eden insanlardan haz etmiyorsunuz. Onları zor ve rahatsız edici buluyorsunuz. İçinizden yükselen bir ses şefkatli ve sevecen yanınızı törpülemenizi söylüyor. Duygusal gelgitler yaşayacaksınız, bu kaçınılmaz...

İsteseniz de istemeseniz de ele aldığınız işe fazlasıyla gömülüyorsunuz. Sizin için mantıklı olan sınırı hep aşıyor, önceden belirlenmiş çerçeve içinde kalamıyorsunuz. Kendinize disipline alıştırmalı, makul bir çalışma temposu tutturmalısınız.

Kişisel ve gizli şeylere bayılıyorsunuz. İnsan ruhu sizi çok çekiyor; onun hassas ve zayıf yönlerini keşfetmekten, deyim yerindeyse kurcalamaktan, büyük zevk duyuyorsunuz. Sevgi gösterileriniz tutku dolu ve çok yoğun.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan Burcu Aşk

Siz büyük aşklar için yaratılmışsınız. Sıradan ilişkilere tamah etmiyor, adeta fimlerdeki o unutulmaz aşk sahnelerini arıyorsunuz. Her durumda hataları kolayca affedebiliyorsunuz. Çocukları ve hayvanları seviyorsunuz. Sevecen ve Sadıksınız.

Duygularını açıkça ifade eden insanlardan haz etmiyorsunuz. Onları zor ve rahatsız edici buluyorsunuz. İçinizden yükselen bir ses şefkatli ve sevecen yanınızı törpülemenizi söylüyor. Duygusal gelgitler yaşayacaksınız, bu kaçınılmaz...

Sözlere ve fikirlere pek ehemmiyet vermiyorsunuz. İçinizde hissetmediğiniz şeylerin sizin için hiçbir önemi yok. Doğru olmadığını fark ettiğiniz halde, kendi değer sisteminize karşıt düşünceleri dile getirdiğiniz oluyor.

Öyle bir huyunuz var ki, sizin için en iyi olacak yolu bırakıp size hiçbir faydası dokunmayacak ama eğlenceli yolu seçiyorsunuz. Ancak mesleğinizde ilerleyebilmek için hiç de hoşunuza gitmeyen seçimler yapabilirsiniz.

İnsanları, büyüklü küçüklü grupları ve genel anlamda ilişkileri seviyorsunuz. Sosyal hayatınız kişisel ilgi alanlarınızı aile ya da işinizi ikinci plana itebilir.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak Burcu Aşk

Tutkulusunuz. Sevince tam seviyorsunuz. Aşk oyunlarına, sırlara bayılıyorsunuz. Cazibenize diyecek yok, insanları etkiliyorsunuz, asla sıkıcı bir insan olamazsınız!.. Sevdiğinizi sahipleniyorsunuz. Politiksiniz. Biraz da, paraya düşkünsünüz.

Şimşek gibi bir zeka! Her şeyi kolayca kavrayabiliyor, araştırmayı, tartışmayı, keşfetmeyi seviyorsunuz. Derin derin düşünmek yerine yaşamayı, iletişimi seçmişsiniz... Çözümleyici zekanız sayesinde oyun ve bulmacalarda, tartışmalarda en öndesiniz.

Hayata balıklama dalan bir insan! Gözüpek, pervasız, gerçek bir devrimci... İlişkilerinde şevkli, gayretli, duygularını gizlemeyen, doğal bir insansınız. Yoğun ve güçlü bir kişiliğiniz var. Çocukları, hayvanları, en çok da değişimi seviyorsunuz.

Tepeden tırnağa duygu yüklüsünüz. Hareketi, sporu, seksi seviyorsunuz. Yürekle ilgili konularda ustasınız. Çocuklara, hayvanlara ve yaratıcılık gerektiren işlere önem veriyorsunuz. Size yol gösteren ise hisleriniz ve içgüdüleriniz...

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Aşk

Siz dürüstlüğe ve açıklığa tutkunsunuz. Haktan, adaletten yanasınız. Toplumcusunuz. Ama özgürlüğünüz de çok değerli ve önemli. Evde oturmayı değil, gezmeyi ve sporu seviyorsunuz. İdealist ama hayalci değilsiniz... Açık ve merhametlisiniz.

Konuşmayı, iknaya dayalı tartışmaları seviyorsunuz. Zekisiniz. Soyut kavramlar üretmek, düşünce sistemleri geliştirmek tam size göre... Araştırmaya değer veriyor, değerli araştırmaları takdir ediyorsunuz... Bilimsel bir kafanız var.

Tüm insanlığı kucaklayan bir bakışınız var. Kültürel faktörler, gelenekler sizi bağlamıyor. Büyük atılımlara, toplu çalışmalara yöneliyorsunuz. Tek tek bireyler değil, toplum önemli sizin için. Kelimenin tam anlamıyla demokrat ve eşitlikçisiniz.

Albenili bir görünüş dikkatinizi çekmeyi başaramıyor. Son derece analitik kafa yapınızla tüm kandırmacayı aşıp meselenin özüne iniyorsunuz. Tutkulu bir çabayla arıyorsunuz gerçeği ve asla hedefi şaşırmıyorsunuz. Bu haliniz bazılarını ürkütüyor.

Hayatın onca detayına takılarak kendi kendinizin keyfini kaçırıyorsunuz. Hep akılcı, mantıklı, ciddi yaklaşarak duygusallığınızı kısıtlıyorsunuz. Sorumluluklar fazla ağır basıp sizi ezmeye çalışabilir, aman dikkatli olun!

Başkalarını anlıyor, seviyor, gönülleri fethediyorsunuz... Özellikle de çocukları. Renk ve müzik duygusu var sizde. Sanata, güzele, hoş olana eğilimsiniz. Girdiğiniz her ortamda kabul görüyor. pırıltılı ve incelikli olanı hemen farkediyorsunuz.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep Burcu Aşk

Heyecanlı ve duyarlı tabiatınızla incelikleri fark ediyor, kıymet biliyorsunuz. Başlarına yardım etmekten zevk alıyorsunuz. Kimin neye ihtiyacı olduğunu kestirip yardımcı olmakta üstünüze yok... Narin, kırılgan ve biraz da kuralcısınız.

Büyük çaplı işlerden hoşlanıyorsunuz. Verimli olmanız için işe gönül vermeniz gerek. Berrak bir bakışınız var, pratik sorunları hemen çözüyorsunuz. Pratik zekaya sahip insanları seviyorsunuz. Üşenme huyunuz yok. Çalışkansınız.

Şiddetli arzularınız sizin için tehlikeli olabiliyor. O an için size hiçbir yararı dokunmayacak şeylerle ilgilenebiliyorsunuz. Gelişme ve ilerleme tutkunuz, değer sisteminizle ya da güzellik anlayışınızla çatışabilir, bunu bilin!

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay Burcu Aşk

Tutkulusunuz. Sevince tam seviyorsunuz. Aşk oyunlarına, sırlara bayılıyorsunuz. Cazibenize diyecek yok. İnsanları etkiliyorsunuz, asla sıkıcı bir insan olamazsınız!.. Sevdiğinizi sahipleniyorsunuz. Politiksiniz, biraz da paraya düşkünsünüz.

Toplum yararına çalışmalardan ve grup çalışmasından zevk alıyorsunuz. Büyük idealler uğruna mücadele vermek istiyorsunuz... Hümanistsiniz. Çok değişik bakış açılarını hesaba katmadan yorum yapmıyorsunuz. Hoşgörülü ve demokratsınız.

Gelenek dışında kalan şeyler konusunda çekingensiniz, dengenizin bozulmasından korkuyorsunuz. Öte yandan, edebiyata, ilk anda görünmeyene, farklı olana kayıtsız da kalamıyorsunuz. Değer sisteminiz sürekli sarsılıyor.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Aşk

Siz dürüstlüğe ve açıklığa tutkunsunuz. Haktan, adaletten yanasınız. Toplumcusunuz. Ama özgürlüğünüz de çok değerli ve önemli. Evde oturmayı değil, gezmeyi ve sporu seviyorsunuz. İdealist ama hayalci değilsiniz... Açık ve merhamaetlisiniz.

Toplum yararına çalışmalaradan ve grup çalışmasından zevk alıyorsunuz. Büyük idealler uğruna mücadele vermek istiyorsunuz... Hümanistsiniz. Çok değişik bakış açılarını hesaba katmadan yorum yapmıyorsunuz. Hoşgörülü ve demokratsınız.

Gelenek dışında kalan şeyler konusunda çekingensiniz, dengenizin bozulmasından korkuyorsunuz. Öte yandan, edebiyata, ilk anda görünmeyene, farklı olana kayıtsız da kalamıyorsunuz. Değer sisteminiz sürekli sarsılıyor.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova Burcu Aşk

Haraketli aşklara kapılarınız her zaman açık. Ancak zor bir insansınız, özellikle utangaç tipleri tedirgin ediyorsunuz. Bağımsızlığınıza düşkün, zaman zaman sertsiniz. Karşınızdakinden çok fazla şey bekliyorsunuz. Asla taviz vermiyorsunuz.

Maddi dünyaya sıkı sıkıya bağlısınız. Somut olanı, bir de güzel olanı seviyorsunuz. İnce bir zevkiniz var. İnce eliyorsunuz, zor beğeniyorsunuz.

Şiddetli arzularınız sizin için tehlikeli olabiliyor. O an için size hiçbir yararı dokunmayacak şeylerle ilgilenebiliyorsunuz. Gelişme ve ilerleme tutkunuz, değer sisteminizle ya da güzellik anlayışınızla çatışabilir, bunu bilin!

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık Burcu Aşk

Pratik olana tutkunsunuz. Geleneklere, törenlere önem veriyorsunuz. Saklamaktan, korumaktan yanasınız. Nadiren duygusallaşıyorsunuz, genelde serinkanlısınız... Evcil, sevdiğine sadık ve ağırbaşlısınız. Denetimin sizde olmasını istiyorsunuz.

Toplum yararına çalışmalaradan ve grup çalışmasından zevk alıyorsunuz. Büyük idealler uğruna mücadele vermek istiyorsunuz... Hümanistsiniz. Çok değişik bakış açılarını hesaba katmadan yorum yapmıyorsunuz. Hoşgörülü ve demokratsınız.

Sözlere ve fikirlere pek ehemmiyet vermiyorsunuz. İçinizde hissetmediğiniz şeylerin sizin için hiçbir önemi yok. Doğru olmadığını fark ettiğiniz halde, kendi değer sisteminize karşıt düşünceleri dile getirdiğiniz oluyor.

Yoğun ve güçlü bir kişiliğiniz var. Çocukları, hayvanları en çok da değişimi seviyorsunuz.

Albenili bir görünüş dikkatinizi çekmeyi başaramıyor. Son derece analitik kafa yapınızla tüm kandırmacayı aşıp meselenin özüne iniyorsunuz. Tutkulu bir çabayla arıyorsunuz gerçeği ve asla hedefi şaşırmıyorsunuz. Bu haliniz bazılarını ürkütüyor.