Burçlar ve Tatil

Koç Burcu Tatil

Koç Burcu Tatil Erkeği

Uzun yolculuklar yaşarlar. Uçak yolculuğundan daha çok kara yolculuğu yapmaları tavsiye edilir. Dini kuvvetli olan ve mali durumu iyi olan Koç burcu erkeklerinin hac seferine çıkma ihtimalleri vardır.

Kadını

Koç burcu hanımlarının seyehatlerinin kara yolu ve perşembe günü yapılması onları için hayırlıdır. Uçak yolculuklarına çıkmaları tehlikeli bir yolculuk yaratabilir. Ekseriyetle Batı ve Güney'e yapılan seyehatler karlı ve hayırlı olabilir. Koç burcundan bir çok hanım da ilerki yaşlarda hac yolculuğuna çıkabilirler.

Boğa Burcu Tatil

Boğa Burcu Tatil Erkeği

Pek seyehatı sevmezler. Tavsiye edilen yolculukları cumartesi olmak üzere Batıya ve Güney'e olan seyehatleridir. Sabah erken yola çıkmalarında fayda vardır. Kara yolculuğundan daha çok uçak yolculukları tavsiye edilir.

Kadını

En iyi yolculukları cumartesi günü sabahleyin başlayan Batı ve Güney'e olan yolculuklardır. Uçak yolculukları tavsiye edilir. Kara yolculuğuna az çıkmaları tavsiye edilir. Trafik kazalarından sakınmaları gerekmektedir. Bu burcun hanımları içinde kısmet olursa Hac yolculuğuna çıkmak isteyenler olabilir.

İkizler Burcu Tatil

İkizler Burcu Tatil Erkeği

En iyi yolculuklar cumartesi başlayan ve Batıya ve Güney'e yapılan seyehatlerdir. Umumiyetle yola sabah çıkmalarında hayır vardır. Hava/Uçak yolunun tercihi de diğer yolculuklara nazaran tercih edilir.

Kadını

İkizler burcunun kadınları seyehatı çok sevip bol bol yolculuk yaparlar. Uçak yolculuğunu kara yolculuğuna tercih etmeleri menfaatlerinedir. Kısmetli ve hayırlı yolculukları Güney ve Batıya olan seyehatleridir. Yolculuklarıın birinde yüksek makamdan biriyle tanışıp ondan çok büyük iyilikler görebilirler.

Yengeç Burcu Tatil

Yengeç Burcu Tatil Erkeği

Bu burcun erkeklerinin sık sık seyehatler etmeleri kendileri açısından çok faydalıdır. Uçak yolculuğunu kara yolculuğuna tercih etmeleri daha hayırlıdır. İş veya hayırlı bir seyehat için perşembe günleri uçak yolculukları yapmaları kısmetlerini arttırır. Bu yolculuklardaki alış verişleri çok hayırlı olup şansları artar.

Kadını

Yengeç burcunun hanımları uzun seyehatlere çıkabilirler. En hayırlı yolculukları perşembe sabahı çıktıkları ve kara yolculuklarıdır. Böyle bir günde ve böyle bir yolculukta büyük hayır görürler. Uçak yolculuklarını tercih etmeleri pek tavsiye edilmez. Dini duyguları kuvvetli olanlar ileride haccada giderler.

Aslan Burcu Tatil

Aslan Burcu Tatil Erkeği

Yolculukları hiç sevmezler. Zaten yolculuklarından hiç hayır görmedikleri gibi epey eziyette çekerler. Seyehat edeceklerse dikkatli olmalarında fayda olup uzun yolu tercih etmemeleri hayırlı olur. Fakat mutlaka yolculuk yapılacaksa Salı günü ve kara yolu ile Doğuya veya Güney'e giden seyehatler yapılabilir.

Kadını

Yolculuklarla araları hiç iyi olmayıp ne kadar az seyehat ederlerse kendileri için daha hayırlı olur. Seyehat illa yapılacaksa Salı günleri ve sabahın erken saatlerinde başlayan ve Doğuya doğru olan yolculuklar tercih edilebilir. Yolculukları arasında kaza tehlikesi atlatırlarsa da hepsinden kurtulacaklardır.

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Tatil Erkeği

Tatilleri daima iyi ve hayırlı geçer. Yapılacak en iyi seyahatler Cuma sabahı başlayan Doğu ve Güney'e yapılan seyehatlerdir. Başak burcunun erkekleri seyahati çok severler. Fakat ilerleyen yolculuklarında zahmet çekip bayağı yorulabilirler. Kesinkes kara yolculuklarında tek başlarına çıkmamaları tavsiye edilir. Bir yolculukta da mallarını kaybetme veya çaldırma tehlikesi de mevcuttur. Bu açıdan uçak yolculuğu daha çok tavsiye edilir.

Kadını

Yolculukları tercih etmeyip bulundukları ortamda oturmaları kendileri açısından on kat daha hayırlıdır. Yolculuklarında çok eziyet ve sıkıntı çekebilirler. Fakat mutlaka seyahat etmeleri gerekirse bunu günlerden çarşamba günü ve erken saatte çıkmaları tavsiye edilir. Yazlıklar için Güney tarafına yapılan yolculuklarda iyi geçebilir. Eh o da hakkınız olsun.

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Tatil Erkeği

En hayırlı yolculukları Çarşamba günü başlayan ve Batıya doğru gidilen seyahatlerdir. Uçak yolculuklarını kara yolculuklarına nazaran tercih etmeleri tavsiye edilir. Büyün seyahatlerinden salimen dönerler. Vede bunun karşısında yüksek makamdaki bir şahıstanda iyilik ve büyük yardımlar görürler.

Kadını

En iyi yolculukları Güney'e ve Batı'ya doğru ve Çarşamba günü olanlardır. Uzun bir yolculuğa da çıkıp dış ülkelerede gidebilirler. Uçak yolculuğunu kara yolculuğuna tercih etmeleri daha iyidir.

Akrep Burcu Tatil

Akrep Burcu Tatil Erkeği

Aşırı derecede sık sık yolculuklar yaparlar. Seyahatlerinin hayırlı olması için Salı günü yola çıkmaları menfaatleri icabıdır. Uçak veya karayolu yolculukları bu burç için farketmez. Yolculuklarında çok da yorulabilirler. Hele bir kara yolculuğu sırasında yanlarındaki malları kaptırabilirler.

KADIN:

Yolculukları çok olur. Eğer Salı günü yola çıkarlarsa bu yolculuk daha hayırlı olur. Kara veya Hava yolculuğu ayrımı yapmaları gereksizdir. Umumiyetle yolculuklarında eziyet çekerler. İş yolculuklarında pek fazla birşey görmezler. Kara yolculuklarından birinde bir hırsızla karşılaşıp mallarını çaldırma tehlikesi bulunabilir.

Yay Burcu Tatil

Yay Burcu Tatil Erkeği

Devamlı yolculuk yapmaları hayırlı değildir. Uçak yolculuklarından sakınmaları gerekir. Eğer mutlaka yolculuk yapmak gerekirse Perşembe günü çıkmalarında hayır vardır. Gittikleri bu yolculuklarından çabuk dönmeleri menfaatleri icabıdır.

Kadını

Yay burcu hanımlarının bulundukları yerden doğuya gitme ihtimalleri çoktur. Vede bu seyehatlerinden epey çok hayır görürler. Yolculuklarına Pazar sabahı başlamaları Güney ve Doğu'ya doğru gitmeleri şanslı gelir. Kara yolculuklarını tercih etmelidirler.

Oğlak Burcu Tatil

Oğlak Burcu Tatil Erkeği

Bir yere gitmek için Çarşamba gübü başlayan yolcuklara çıkmaları kendileri için hayırlıdır. Uçak yolculukları kara yolculuğuna nazaran daha iyidir. Yolculukları karlı ve hayırlı olur. Dış ülkelere gitme olasılıklarıda vardır. Kısmetlerinde var ise Hac yolculuğuda yaparlar.

Kadını

Bu burcun hanımlarının en hayırlı yolculuğa çıkmaları için Çarşamba günü sabahleyin ve Güney'e doğru olanlarını seçmelerinde hayır vardır. Epey seyahat geçirirler. Hepsinden kar ve hayır görebilrler. Kara yolculuğunu tercih etmeyip uçak yolculuğu yaparlarsa kendileri için daha iyi olur.

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Tatil Erkeği

Hem sık sık yolculuk yaparlar hemde hepsinin hayrılarını görüp kazançlı olurlar. Kara yolculuğuna nazaran uçak yolculuğu yapmaları tavsiye edilebilir. Yola çıkmaları için cumartesi gününü tercih etmeleri ve Güney'e doğru yol almaları her açıdan daha iyidir. Din kuvvetleri ve mali durumlarıda iyiyse hac yolculuğunada çıkarlar.

Kadını

En iyi yolculukları Güney ve Bayıya doğru olan ve Cuma günü erken saatte yapılan seyahatlerdir. Uçak yolculuğunu kara yolculuğuna tercih etmeleri menfaatleri icabıdır.

Balık Burcu Tatil

Balık Burcu Tatil Erkeği

Seyahati çok sevdiklerinden sık sık yolculuk yaparlar. Fakat yolculuk için en hayırlısı Salı günü ve Doğu'ya doğru olan seyahatlerdir. Böyle gezilerden çok fayda görürler. Uçak yolculuğunu kara yolculuklarına tercih etmeleri menfaatlerinedir. Kısmet olursa Hacca da giderler.

Kadını

Hem seyahatleri severler hemde çok yolculuk yaparlar. Seyahat için Salı günü Güney ve Doğu'ya doğru gidilen yolculuklarında hayır görebilirler. Uçak yolculuğunu kara yolculuğuna döndürmemeleri daha iyidir. Kış aylarında seyahatleri çok iyi gelirken yaz aylarında seyahatlerinde epey sıkıntı çekebilirler.