Burçlar ve Ünlüler

Koç Burcu Ünlüleri

Koç Burcu Ünlüleri

Koç burcu çok yönlü olduğu için bu burçtan hemen her alanda ün yapmış insanlar çıkmıştır. Bunlardan yalnızca birkaçı şunlardır; Charlie Chaplin, Ömer Şerif, Tenesse Williams, Steve McQueen, Descartes, Vincent Van Gogh, Marlon Brando, Sadri Alışık, Zeki Alasya...

Boğa Burcu Ünlüleri

Boğa Burcu Ünlüleri

Boğa burcunda doğan pek çok besteci, müzisyen ve şarkıcı vardır. Stevie Wonder, Barbara Streisand, Brahms, M. Ali Clay, Cher, Shirley MacLaine, Ann Margaret, Shakespeare, Balzac, II. Elizabeth, Hitler, Öztürk Srengil ve Erol Büyükburç bunlardan bazılarıdır.

İkizler Burcu Ünlüleri

İkizler Burcu Ünlüleri

Pek çok konuya ilgi duyan, çok kabiliyetli İkizler burcu tiplerinin çoğu, istediklerine kavuşurlar. Bunlardan birkaç örnek vermek gerekirse; filozof Sokrat, eski Tugoslavya Devlet Başkanı Joseph Briz Tito, Dean Martin, Thomas Mann, J.P. Sartre, Tansu Çiller, Marilyn Monroe, Orhan Pamuk, Jonny Depp, Salman Rushdie ve ABD eski Başkanı John F. Kennedy...

Yengeç Burcu Ünlüleri

Yengeç Burcu Ünlüleri

Sylvester Stallone, Tom Cruise, Bedrettin Dalan, Türkan Şoray, Sezen Aksu, Julius Caesar (Sezar), Lady Diana, Kenan Evren, Louis Armstrong, Nelson Rockefeller, Ernest Hemingway, Hermann Hese, Kafka, Ringo Starr, Mireille Mathieu, Natalie Wood, Lionel Messi.

Aslan Burcu Ünlüleri

Aslan Burcu Ünlüleri

Aslan burcunda aşağı yukarı her alanda ün yapan kimseler çıkar. Size tam bir iste vermeye kalkarsak birkaç kitabı doldurmamız gerekir. Bu yüzden yalnızca birkaçı şunlardır; modacı Yves St. Laurent, rejisör Alfred Hitchcock, diktatör Napolyon Bonaparte, milyarder Henri Ford, aktör Dustin Hoffmann, Madonna, Bill Clinton, Coco Chanel, Fidel Castro, Mick Jagger, Robert de Niro, Ahu Tuğba, Uğur Mumcu ve Gönül Yazar.

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Ünlüleri

Başak burcunda doğan pek çok ünlü kişi vardır. Bunlardan bazıları; I. Elizabeth, Sophia Loren, Greta Garbo, Raquel Welch, Ingrid Bergman, Agatha Christie, Michale Jackson, Uğur Dündar, Büyük İskender, Leo Tolstoy, Friedrich Nietzsche, Ray Charles, Sean Conner, Cüneyt Arkın ve Müşfik Kenter.

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Ünlüleri

Brigitte Bardot, Catgerine Deneuve, Cem Özer, Cervantes, Chirstopher Reeves, Cliff Richards, Hülya Avşar, Jimmy Carter, John Lenon, Julio Ihlesias, Klaus Kinski, Konficyus, Lizst, Merly Streep.


Akrep Burcu Ünlüleri

Akrep Burcu Ünlüleri

Alain Delon, Alfred Nobel, Burt Lanchester, Charles Bronson, Christian Bernard, Diego Maradona, Indra Gandhi, Kody Foster, Katherine Hepburn, Linda Evans, M. Kemal Atatürk, Marie Curie.


Yay Burcu Ünlüleri

Yay Burcu Ünlüleri

Yay burcu'ndan aşağı yukarı her alanda ün yapmış kimseler çıkar. Size bu konuda bir fikir verelim; Frank Sinatra, Tina Turner, Sammy Davis Jr. Woody Ailen, De Gaulle, Maria Callas, Jane Fonda, Liv Ullman, VVinston Churchill, Walt Disney, Zeki Müren ve Hülya Koçyiğit...

Oğlak Burcu Ünlüleri

Oğlak Burcu Ünlüleri

Ava Gardner, Benjamin Franklin, Elvis Presley, Federico Fellini, Filiz Akın, Isaac Newton, Marlene Dietrich, Martin Luther King, Semra Özal ve Sir Alex Ferguson.


Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu'ndan hemen her alanda büyük ün yapan kimseler çıkar. Bu ünlülerden birkaçı şunlar; Galileo, Thomas Edison, Kim Novak, Mia Farrovv, Paul Newmann, Robert Wagner, Charles Darwin, Mark Spitz, Lee Marvin, Zsa Zsa Gabor, Ajda Pekkan ve Cristiano Ronaldo.

Balık Burcu Ünlüleri

Balık Burcu Ünlüleri

Victor Hugo, John Steinbeck, Albert Einstein, Elizabeth Taylor, Ursula Andress, Liza Minelli, Sidney Portner, ve Göksel Arsoy.