Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

09 Şubat 2016 Salı - Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Hafta başında Ay, Yengeç Burcu´nda olacak ve bu durum da sizi fazla etkilemiyor. Ancak Güneş´in Kova Burcu´ndan Satürn´e yaptıgı sert açı sizi donuklaştırabilir. Parlayan, etrafına ışık saçan Güneş´in önünden bulutlar geçiyor. Biz, Aslan Burcu´nun sıcacık duygularından mahrum kalıyoruz. İş günü olması itibariyle gün aşırı iş yükü getirebilir. Bu stres yaratabilir ve anlaşma zorluğu çekebilirsiniz, üzerinizde baskı hisstmeniz mümkün. Bu durumdan sıyrılmak için spor yapabilir, doğada yürüyüşlere katılabilirsiniz. Hafta bitmeden Ay, Aslan Burcu´na geçince özellikle 14 Şubat´ta dolunay burcunuzda oluşacak ve siz bundan en çok etkilenen kişi olacaksınız. Özellikle burcun son dekanında doğduysanız duygularınızda soğukluk, bıkkınlık oluşabilir. Sevilenle aranıza mesafeler girebilir. İşler nasılsa yoluna girer ve siz rahata kavuşursunuz. O sebeple kederlenmemelisiniz.

Kariyer

İş ortamınız, bu ortamdaki kişiler veya iş hayatınızda yürüttüğünüz projeler ile ilgili gelişmeler olabilir. Kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak bazı hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizi iyi gözleyin.

Genel Yorum

Eğitiminiz ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Formal bir eğitim olsun, bir kişiyle yapılan bir dizi sohbette yeni şeyler öğrenmek olsun, bunlar, yaşamınızdaki faaliyetlerinizde size çok şey katabilir.