Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

10 Şubat 2016 Çarşamba - Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Bu hafta mükemmel güzel etkiler altındasınız. Özellikle hafta ortasında son derece aktif bir hayatınız olacak. Yerinde durmayan hareketli İkizler Burcu´sunuz. Özellikle burcun son günlerinde doğduysanız zeka hızınıza kimseler yetişemez. İletişim kurmakta üstünüze yok. Sözlerinizle çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Cumartesi günü sizi akıl küpü yapmak için büyük akılla küçük akıl kolkola vermişler. Cumartesi öğleden sonrasında huzuru ve mutluluğu elde etmek için aşırı para sarfıyatından sıyrılmanızda fayda var. Hayalle gerçekleri net ayırmalı ve acı da olsa yapmanız gerekenleri ihmal etmeyiniz. Genel olarak güzel günleriniz olduğuna göre iş gününü iyi değerlendirmelisiniz.

Kariyer

İşinizle ilgili olumlu gelişmeleri arka arkaya yaşamanız, bunların sonucunda kariyerinizde ilerlemeniz mümkündür. Bu olumlu dönemi iyi değerlendirmeye çalışın. Çevrenizdeki şansları görmezlikten gelmeyin.

Genel Yorum

Keyifli sosyal ortamlara davet edilebilirsiniz ancak bu, size, masraflı bir gün de geçirtebilir. Para nedeniyle kendinizi eğlenceden mahrum etmeyin ama bütçenizi de göz önünde bulundurun.